Elektroniczny nabór do Gimnazjum

Dyrektor Gimnazjum nr 24 w Toruniu informuje, że  nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016 odbędzie się w systemie elektronicznym i dotyczy on wszystkich szkół na terenie miasta Torunia. W związku z tym, że elektroniczny system naboru po raz pierwszy zostaje zastosowany w naszym mieście, będziemy Państwa informować o sposobie jego przeprowadzenia. W chwili obecnej trwają przygotowania do tej formy zapisu dzieci do szkoły i szczegóły są w dalszym ciągu ustalane. Zapewniamy, że jeśli tylko otrzymamy konkretne informacje zaraz udostępnimy je na naszej stronie internetowej w zakładce NABÓR. Prosimy o cierpliwość oraz systematyczne przeglądanie naszej strony internetowej.

Rekrutacja do gimnazjów ogólnodostępnych - pobierz pdf

Terminy rekrutacji podane na podstawie PROJEKTU Zarządzenia Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2015/2016 do publicznych gimnazjów i publicznych szkół ponadgimnazjalnych w województwie kujawsko – pomorskim, w tym terminów składania dokumentów, sposobu przeliczania na punkty ocen z języka polskiego i trzech wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych  oraz wyników egzaminu gimnazjalnego, a także sposobu punktowania innych osiągnięć kandydata - pobierz pdf

Szczegóły rekrutacji w terminie późniejszym.


 
Ferie na sportowo

Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 24 zapraszają na zajęcia w okresie ferii zimowych  16.02.2015- 27.02.2015

* zapisy bezpośrednio u nauczycieli prowadzących zajęcia 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWO-REKREACYJNYCH W OKRESIE FERII

 

data

dzień tygodnia

nazwa zajęć

godziny zajęć

nauczyciel prowadzący

SP

16.02.15

poniedziałek

Zespołowe

gry sportowe

14.30-16.00

B. Mazurkiewicz

SP

17.02.15

wtorek

Zespołowe

gry sportowe

11.00-11.45

B. Mazurkiewicz

SP

18.02.15

środa

"I ty możesz

zostać sportowcem"

9.00-10.30

A. Smardzewski

SP

19.02.15

czwartek

"I ty możesz

 zostać sportowcem"

9.00-9.45

A. Smardzewski

SP

23.02.15

poniedziałek

Piłka nożna

10.00-11.30

A. Marciniak

SP

24.02.15

wtorek

Piłka nożna

10.00-11.30

A. Marciniak

 

 

 

 

 

 

GIM

16.02.15

poniedziałek

Koszykówka

 dziewcząt i chłopców

16.30-18.00

B. Karnowski

GIM

17.02.15

wtorek

Koszykówka

dziewcząt i chłopców

16.30-18.00

B. Karnowski

GIM

19.02.15

czwartek

Koszykówka

dziewcząt i chłopców

16.30-17.15

B. Karnowski

GIM

20.02.15

piątek

Piłka nożna

9.00-10.30

A. Smardzewski

GIM

23.02.15

poniedziałek

Zespołowe gry sportowe

14.30-16.00

B. Mazurkiewicz

GIM

25.02.15

środa

Piłka nożna

11.00-11.45

A. Marciniak

 
Nasi sportowcy - powołania

  1. Weronika Kozankiewicz otrzymała powołanie do Kadry Narodowej 2015 Pływania w Płetwach 
  2. Filip Mazurkiewicz i Szymon Niedlich otrzymali powołanie do Reprezentacji Polski Hokeja na Lodzie U-16 
  3. Filip Mazurkiewicz, Szymon Niedlich, Sebastian Lipiński, Jakub Lewandowski, Jakub Prokurat otrzymali powołania do Reprezentacji Hokejowych Nadziei Olimpijskich
 GRATULUJEMY!!! 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 276