WYNIKI KONKURSU CZYTAM I ZNAM Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

WYNIKI KONKURSU CZYTAM I ZNAM, DRAMAT

WG ILOŚCI PUNKTÓW

MAKSYMALNIE 195 pkt.

ZESPOŁY, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAY SIĘ DO DRUGIEGO ETAPU

Zespół nr 22 – 150 pkt.

Zespół nr 25 – 148 pkt.

Zespół nr 29 – 148 pkt.

Zespół nr 47 – 148 pkt.

Zespół nr 7 – 146 pkt.

Zespół nr 14 – 137 pkt.

Zespół nr 3 – 135 pkt.

Zespół nr 34 – 135 pkt.

POZOSTAŁE ZESPOŁY

Zespół nr 46 - 133 pkt.

Zespół nr 2 – 133 pkt.

Zespół nr 23 – 131 pkt.

Zespół nr 43 – 127 pkt.

Zespół nr 17 – 125 pkt.

Zespół nr 28 – 124 pkt.

Zespół nr 40 – 124 pkt.

Zespół nr 15 – 123 pkt.

Zespół nr 45 – 122 pkt.

Zespół nr 36 – 122 pkt.

Zespół nr 18 – 121 pkt.

Zespół nr 30 – 120 pkt.

Zespół nr 44 – 120 pkt.

Zespół nr 27 – 119 pkt.

Zespół nr 10 – 118 pkt.

Zespół nr 39 - 117 pkt.

Zespół nr 32 – 115 pkt.

Zespół nr 19 – 113 pkt.

Zespół nr 24 – 111 pkt.

Zespół nr 5 – 110 pkt.

Zespół nr 6 – 106 pkt.

Zespół nr 37 – 104 pkt.

Zespół nr 35 – 102 pkt.

Zespół nr 38 – 100 pkt.

Zespół nr 8 – 98 pkt.

Zespół nr 42 – 94 pkt.

Zespół nr 26 – 90 pkt.

Zespół nr 16 – 88 pkt.

Zespół nr 12 – 86 pkt.

Zespół nr 41 – 85 pkt.

Zespół nr 33 – 84 pkt.

Zespół nr 31 – 66 pkt.

Zespół nr 4 – 65 pkt.

Zespół nr 1 – 57 pkt.

 

PUNKTACJA WG KOLEJNOŚCI ZESPOŁÓW

Gimnazjum nr 3 - zespół nr 1 – 57 pkt.

1. Sobczak Filip

2. Celmer Karol

3. Kalemba Bartosz


Gimnazjum nr 11 - zespół nr 2 – 132 pkt.

1. Justyna Rzeszut

2. Paulina Just

3. Monika Więckowska


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 3 – 135 pkt.

1. Maria Ciupka

2. Weronika Wycinka

3. Agnieszka Kowalska


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 4 – 65 pkt.

1. Dobroszewski Patryk

2. Wasiak Piotr

3. Dąbrowski Maciej


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 5 – 110 pkt.

1. Matyjasik Marta

2. Figurska Monika

3. Szpak Aleksandra


Gimnazjum nr 18 - zespół nr 6 – 106 pkt.

1. Mateusz Bednarek

2. Agata Puchała

3. Adam Wierzbowski


Gimnazjum nr 1 w Chełmży - zespół nr 7 – 146 pkt.

1.Aleksandra Dąbrowska

2.Oliwia Drost

3.Dominika Meller


Gimnazjum nr 8 w Toruniu - zespół nr 8 – 98 pkt.

1.Julia Bukowiecka

2. Daria Dekowska

3. Sylwia Żmich


Gimnazjum nr 28 w Toruniu - zespół nr 9 - nieobecny

1.Małgorzata Curyło

2.Paulina Baniecka

3. Agata Buntkowska


Gimnazjum nr 3 w Toruniu - zespół nr 10 – 118 pkt.

1.Górzyńska Laura

2. Chmielewska Joanna

3. Żytniewska Agnieszka


Gimnazjum nr 9 w Toruniu - zespół nr 12 – 86 pkt.

1. Daria Ohl

2. Patrycja Lewandowska

3. Mateusz Kilkowski


Gimnazjum nr 24 - zespół nr 13 - nieobecny

1. Paula May

2. Marta Rogalska

3. Katarzyna Krauze


Gimnazjum nr 11 - zespół nr 14 – 137 pkt.

1. Ewelina Stępniewska

2. Kasia Caban

3. Julia Starosta



Gimnazjum nr 9 - zespół nr 15 - 123 pkt.

1. Julia Jankowska

2. Justyna Lubakow

3. Martyna Szymanowska


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 16 – 88 pkt.

1. Korycka Monika

2. Kowalska Dorota

3. Piotrowska Magdalena


Gimnazjum nr 8 - zespół nr 17 – 127 pkt.

1. Bartosz Koralewski

2. Marcel Szpera

3. Michał Tomaszewski


Gimnazjum nr 1 Chełmża - zespół nr 18 – 121 pkt.

1. Magdalena Kwiatkowska

2. Natalia Moś

3. Rozalia Papierz


Gimnazjum nr 11 w Toruniu - zespół nr 19 – 113 pkt.

1.Julia Balcerzak

2.Magda Dziwulska

3.Sandra Sulik


Gimnazjum nr 24 w Toruniu - zespół nr 20 - nieobecny

1. Anita Braun

2. Marta Rykowska

3. Marta Wojciechowska


Gimnazjum nr 29 w Toruniu - zespół nr 21 - nieobecny

1. Dominika Kaszuba

2. Natalia Rochna

3. Mateusz Mucharski


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 22 – 150 pkt.

1. Marta Cieślak

2. Magda Bożejewicz

3. Maria Płocka


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 23 -131 pkt.

1. Julia Giełdon

2. Michał Zabłocki

3. Kasia Bayer


Gimnazjum nr 31 - zespół nr 24 - 111 pkt.

1. Natalia Mackiewicz

2. Robert Nowicki

3. Paulina Rezmer

 

Gimnazjum nr 8 - zespół nr 25 – 148 pkt

1. Paweł Karczewski

2. Klaudia Maćkowiak

3. Mateusz Zieliński


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 26 – 90 pkt.

1. Kiermasz Anna

2. Kalinowska Monika

3. Mężykowska Sylwia


Gimnazjum nr 11 - zespół nr 27 – 119 pkt.

1. Julia Śniada

2. Karolina Marszałek

3. Michalina Kaniewska


Gimnazjum nr 24 - zespół nr 28 – 124 pkt.

1. Aleksandra Osial

2. Magdalena Cichocka

3. Marysia Łuczak


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 29 – 148 pkt.

1. Marek Słupczewski

2. Anna Fiałkowska

3. Ewa Goździewska


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 30 - 120 pkt.

1. Szczepański Damian

2. Nikiel Damian

3. Grzankowski Michał


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 31 – 66 pkt.

1. Sędziowska Patrycja

2. Wysocka Adrianna

3. Wiśniewska Karolina


Gimnazjum nr 8 - zespół nr 32 – 115 pkt.

1. Iwona Krajewska

2. Artur Sobczak

3. Maciej Wełna


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 33 - 84 pkt.

1. Brandhorst Kevin

2. Sekuła Michał

3. Rochna Patryk


Gimnazjum nr 11 - zespół nr 34 – 135 pkt.

1. Ola Siekierzycka

2. Karolina Kwapiszewska

3. Agata Szczepanowska


Gimnazjum nr 24 - zespół nr 35 – 102 pkt.

1. Honorata Socha

2. Sandra Majewska

3. Agnieszka Fabich


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 36 – 122 pkt.

1. Urbański Mateusz

2. Kilaszewski Mateusz

3. Płatkowski Krzysztof

 

Gimnazjum nr 24 - zespół nr 37 – 104,5 pkt

1. Matylda Masewicz

2. Maja Szatkowska

3. Joanna Winiarska


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 38 – 100 pkt.

1. Mądraszewska Kinga

2. Madajczyk Kinga

3. Lewandowska Karolina


Gimnazjum nr 11 - zespół nr 39 – 117 pkt.

1. Joanna Szulc

2. Maciej Pawłowski

3. Paweł Szlendak


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 40 – 124 pkt.

1. Natalia Mrozik

2. Maksym Gdański

3. Dorota Małkiewicz


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 41 – 85 pkt.

1. Mączyńska Agata

2. Bobińska Nina

3. Gawlik Agata


Gimnazjum nr 3 - zespół nr 42 – 94 pkt.


1. Nowakowska Anna

2. Maćkowiak Aleksandra

3. Berent Maciej

 

Gimnazjum nr 31 - zespół nr 43 – 127 pkt.

1. Oliwia Kubiak

2. Karolina Konczal

3. Paulina Romanowska


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 44 – 120 pkt.

1. Skrzyniecka Paulina

2. Skrzyniecka Ilona

3. Waszak Marlena


Gimnazjum nr 2 Grębocin - zespół nr 45 – 122 pkt.

1. Rempalska Patrycja

2. Florek Olimpia

3. Wróblewska Marta


Gimnazjum nr 1 w Lubiczu - zespół nr 46 – 133 pkt.

1.Olga Rudzińska

2.Iwona Pawłowska

3.Klara Wicińska


Gimnazjum Akademickie - zespół nr 47 - 148 pkt.

1. Bogusz Olszewski

2. Kuba Cichuta

3. Przemek Mroczkowski


Gimnazjum nr 24 - zespół nr 48 – nieobecny

1. Justyna Karczewska

2. Marta Gackowska

3. Jagoda Gumowska