Nabór do Gimnazjum nr 24 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dyrektor Gimnazjum nr 24 w Toruniu informuje, że  nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016 odbędzie się w systemie elektronicznym i dotyczy on wszystkich szkół na terenie miasta Torunia. W związku z tym, że elektroniczny system naboru po raz pierwszy zostaje zastosowany w naszym mieście, będziemy Państwa informować o sposobie jego przeprowadzenia. W chwili obecnej trwają przygotowania do tej formy zapisu dzieci do szkoły i szczegóły są w dalszym ciągu ustalane. Zapewniamy, że jeśli tylko otrzymamy konkretne informacje zaraz udostępnimy je na naszej stronie internetowej w zakładce NABÓR. Prosimy o cierpliwość oraz systematyczne przeglądanie naszej strony internetowej.

Rekrutacja do gimnazjów ogólnodostępnych - pobierz pdf

Terminy rekrutacji podane na podstawie PROJEKTU Zarządzenia Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2015/2016 do publicznych gimnazjów i publicznych szkół ponadgimnazjalnych w województwie kujawsko – pomorskim, w tym terminów składania dokumentów, sposobu przeliczania na punkty ocen z języka polskiego i trzech wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych  oraz wyników egzaminu gimnazjalnego, a także sposobu punktowania innych osiągnięć kandydata - pobierz pdf

Szczegóły rekrutacji w terminie późniejszym.