Nabór do Gimnazjum nr 24 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dyrektor Gimnazjum nr 24 w Toruniu informuje, że  nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016 odbędzie się w systemie elektronicznym i dotyczy on wszystkich szkół na terenie miasta Torunia.

ZASADY NABORU DO NASZEGO GIMNAZJUM

KLASY SPORTOWE

Prowadzimy rekrutację i nabór na rok szkolny 2015/2016:

Nabór do klasy pierwszej o profilu piłka nożna:
1. Przed zapisem elektronicznym do  wymarzonej klasy piłkarskiej w G 24
(od 27 kwietnia do 15 maja) proszę o kontakt telefoniczny 696-452416 lub osobisty rodzica, bądź opiekuna prawnego.
2. Testy sprawności piłkarskiej odbędą się w dniu 28 maja o godzinie 16.00 na boisku „Orlik” przy ZS Nr 24 w Toruniu ul. Ogrodowa 3/5
(zbiórka 15.30). Termin testu może być przesunięty jeżeli wystąpi wyjątkowo zła pogoda (w razie zmian terminu wszelkie informacje prześlę na tel. komórkowy na min 24 h przed testem).
3. Testy obejmą ćwiczenia na dołączonych rysunkach z ich opisem. Punktacja jak i  ilość zdobytych pkt. na poszczególnych stacjach będzie podana w dniu testów. TESTY PIŁKA NOŻNA
4. Wszystkich kandydatów obowiązuje zgoda (aktualne badania) lekarza sportowego lub lekarza domowego na udział w w/w testach.

Nabór do klasy pierwszej o profilu pływanie w płetwach:
-do klasy I Gimnazjum – absolwentów szkoły podstawowej.
-do klasy IV Szkoły Podstawowej
Oraz nabory do klas sportowych (wolne miejsca):
-V i VI klasy Szkoły Podstawowej
-II i III klasy Gimnazjum
Szczegółowych informacji o naborze i funkcjonowaniu klas sportowych udzielają trenerzy pływania na Basenie ZS nr 24 w Toruniu.

Nabór do klasy pierwszej o profilu koszykówka z elementami lekkoatletyki:
-przed zapisem elektronicznym do klasy koszykarsko – lekkoatletycznej w Gimnazjum 24 ( od 27 kwietnia do 15 maja ) bardzo proszę o kontakt telefoniczny 607-324-431 lub osobisty rodzica, bądź opiekuna prawnego.
-testy sprawności fizycznej odbędą się w dwóch terminach do wyboru, 22.05 lub 29.05 o godz 15.30 na dużej sali gimnastycznej w ZS nr 24 w Toruniu ul. Ogrodowa 3/5
-wszystkich kandydatów obowiązuje zgoda ( aktualne badania ) lekarza sportowego lub lekarza domowego na udział w w/w testach sprawności.